linky

Valašský pohár MTB-XC

Sobotní závody v Semetíně - parkování

Ahoj.

S blížícími se závody v Semetíně bych Vás všechny, kteří se hodláte zúčastnit Valašského poháru, chtěl upozornit na problémy s parkováním v dané lokalitě. Vzhledem k tomu, že v Semetíně začala probíhat obnova kanalizace v souvislosti s 2. etapou akce „Čistá Bečva“ došlo v přilehlých obcích a stejně i tak v Semetíně ke zvýšené stavební činnosti. V této souvislosti se zkomplikovala možnost parkovaní v těsné blízkosti areálu, ve kterém Valašský pohár proběhne tak jako loni.

Parkoviště v bezprostřední blízkosti areálu je částečně zavezeno makadamem a štěrky. Část zůstala volná, ale je potřeba brát ohled na všechny účastníky a parkovat „natěsno“. Nejbližší další plochy k parkování budou stejně jako loni po obou stranách komunikace mezi mostem přes Bečvu a areálem. Doporučuji nepoužívat parkoviště u pizzerie, které je určeno primárně hostům této restaurace. Pokud se výše uvedené plochy zaplní, mám informaci, že lze využít velké travnaté plochy mezi fotbalovým hřiště a dnes už bývalým pohostinstvím za hřištěm. Vzhledem k probíhajícím pracím jsou zpravidla okraje hlavní cesty využity k parkování místními usedlíky, kteří svá vozidla museli odstavit zde, neboť příčné ulice jsou nesjízdné. Navíc tady v zadní části obce, bude odpoledne probíhat další souběžná akce. Mělo by se jednat o Dětský den s místními hasiči.

Největší parkovací plochy bychom měli označit cedulemi „ parking MTB“.

Pokud by se všechny plochy zaplnily, je ještě možnost zaparkovat na komunikacích v průmyslovém areálu, který se nachází na levé straně příjezdové komunikace k Semetínu ještě před mostem přes Bečvu. Komunikace jsou zde dostatečně široké. Všechny Vás prosím o toleranci a jistou dávku slušnosti, tím spíše, že část místních občanů Semetína v současnosti vede jistý boj proti zdejší budované Bike Aréně Vsetín ( BAV). Není proto potřeba dát těmto lidem další záminku k jejich odporu.

Díky a uvidíme se v sobotu.

Ivan Machulka

 

Nejbližší akce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sledujte nás na FB

Podporují nás

Tento projekt byl finančně podpořen Nadací SYNOT zřizovanou senátorem Ivo Valentou.

Force

FORCE - beForce

SAMOHÝL MOTOR

SAMOHÝL MOTOR

© Copyright 2020 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild