linky

Akce

Akce 

Název akce:
Lysá 2012
Datum konání:
09.06.2012 07.35 h
Kategorie:
MTB

Popis

Ahoj

letošní vyjižďka na Lysou horu se rychle blíží. Jak jsme vás dříve informovali, budeme mít letos na výběr ze dvou tras:

1. Lysá 2012

Tradiční (11tý ročník!) bude mít "start" na vsetínském vlakovém nádraží v sobotu 9.6. v 7:35, kdy odjíždí vlak do Velkých Karlovic. Vlak bude mít připojen zvláštní vagón pouze pro jízdní kola, nicméně přijďte, prosím, dostatečně včas, aby nám místo nezabrali jiní cyklisté. V Karlovicích se přesuneme na kolech k penzionu Pod javorem, odkud budeme pak mezi 9:30 a 10:00 vyjíždět na Lysou.

Vedoucím bajkerem je letos Campa, dbejte proto během vyjížďky jeho pokynů (s výjimkou jednoho, a to kdyby vás nabádal ke zkrácení trasy, např. pouze na Bílou - vyjížďka je na Lysou!). Trasa bude stejná jako loni, návrat v podvečer opět do penzionu Pod javorem. Zde bude zajištěna večeře a možnost přespání do neděle vč. snídaně. Prosím, dejte vědět do čtvrtka 31.5. Markovi (marekhruby@seznam.cz), zda budete chtít Pod javorem přespat.


2. Lysá - Lysá 2012   "Proč vyjet jen na jednu Lysou horu, když můžete zdolat Lysé hory dvě?"

Na delší trasu vyjedeme ve středu 6.6. vlakem s odjezdem v 15:04 (Ex Košičan) ze Vsetína a příjezdem ve 21:48 do Rokytnice nad Jizerou. Kola nám odveze naše doprovodné vozidlo (Multivan), abychom s nimi nemuseli cestovat vlakem.

V Rokytnici máme zajištěno ubytování s polopenzí na Dvoračkách na horské boudě Štumpovka (http://www.dvoracky.cz/cs/). Hned po příjezdu pravděpodobně uskutečníme noční vyjížďku na Lysou horu - je to pouze 1 km od chaty. Nezapomeňte vzít světla s sebou.

Ve čtvrtek ráno vyrazíme do Litomyšle. Trasa má 155 km. V Litomyšli máme zamluveno ubytování v Domově mládeže střední pedagogické školy (http://www.vospspgs.cz/?sekce=7/54/&clanek=41) a v místní sokolovně pak budeme mít večerní párty.

V pátek musíme ujet asi 201 km, cílem je hotel Radegast na Radhošti (http://www.hotelradegast.cz/index.php?mod=page&record=1), kde máme opět domluveno ubytování s polopenzí. Jestliže budeme mít dobrý čas, můžeme vyjet nejprve lanovkou z Trojanovic na Pustevny (lanovka se pouští naposledy v 18:00), v opačném případě vyjedeme (vytáhneme kola) na Radhošť nejkratší cestou z Rožnova.

V sobotu ráno odjíždíme z Radhoště na Lysou horu, kde bychom se měli setkat s účastníky tradiční vyjížďky. Vyjížďka končí v penzionu Pod javorem. Poslední etapa má délku 80 km.

Celková délka vyjížďky je 440 km. Většina trasy vede po cyklostezkách, případně silnicích 2hé třídy. S výjimkou výjezdu na Radhošť (jestli nepojedeme lanovkou) a výjezdu na naši Lysou horu je profil trati většinou velmi mírný. Celou cestu budeme mít k dispozici doprovodný automobil, není proto třeba jet s batohy nebo nosiči. Ubytování a strava je zcela zajištěna, není potřeba si brát jídlo ani spacák. Odhadované náklady na akci, tj. cena za vlakovou jízdenku, 3x ubytování s polopenzí a příspěvek na benzin doprovodného auta, jsou asi 2.000 Kč na osobu.

Zájemci se mohou hlásit do čtvrtka 31.5. Markovi (marekhruby@seznam.cz).


Na setkání na Lysé hoře se se všemi těší,


Marek, Hrycek, Ňumen

Nejbližší akce

Žádná aktuální akce.

Kalendář akcí

<<  Únor 2020  >>
 po  út  st  čt  pá  so  ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Sledujte nás na FB

Podporují nás

Tento projekt byl finančně podpořen Nadací SYNOT zřizovanou senátorem Ivo Valentou.

Force

FORCE - beForce

© Copyright 2020 SK EDIE TEAM, Created by Webdesign ekART, Vsetín and Tom Vild